Sürücü Kursu Kayıt ve Ehliyet Süreci

Gerekli Evrakların Tamamlanması ve Başvuru Yapılması

Ehliyet alma sürecinizin ilk aşaması gerekli evrakların tamamlanması ve kursumuza başvuru yapılması. Sürücü Kursumuza kayıt olabilmeniz için Aile Hekiminizden Sağlık raporu, Öğrenim belgesi, 3 adet biyometrik fotoğraf ve nüfus cüzdanınız yeterlidir.

Eğitim Süreci

Adaylarımız Trafik, ilkyardım, Araç Tekniği ve Trafik Adabı derslerini tamamlayıp Teorik (E Sınav) sınavlarını geçtikten sonra her bir kursiyer ile ortak belirlediğimiz gün ve saatlerde birebir eğitim olacak şeklinde 15 Ders Saati (Her ders saati 50 Dakika olacak şekilde) direksiyon eğitimlerini bitirip Uygulamalı Direksiyon Sınavına girerler.

Teorik ve Uygulama Direksiyon Sınavı Süreci

Adaylarımız Teorik Eğitimlerini bitirdikten sonra Teorik sınav ücretini yatırarak sınava girmeye hak kazanırlar. Teorik Sınavda çıkan 50 Sorudan 35 i doğru yapılarak 70 Puan aldıkları taktirde başarılı olmuş sayılırlar. Teorik Sınavdan başarılı olan adaylarımızı ile ortak belirlediğimiz Direksiyon Eğitimlerini tamamladıktan sonra Direksiyon Sınav Ücreti yatırılıp Uygulamalı Direksiyon Sınavına girerler.

Ehliyet Aşaması

Her iki sınavda da başarılı olan Adaylarımız Devlet Harçlarını yatırdıktan sonra gitmek istedikleri Nüfus Müdürlüklerinden randevu alarak bizden almış oldukları evrakları Nüfus Müdürlüğüne teslim ederler. Nüfus Müdürlüğü Adaya araç kullanabilmesi için geçici bir belge verir, bu belge ile araç kullanılabilir. Ehliyet ise bir hafta içinde kursiyerin adresine PTT aracılığı ile teslim edilir

Yeni Ehliyet E-Sınavı zor mudur?

Yeni Ehliyet E-Sınavı zor mudur?

İnternet Sitemiz üzerinden eğitim videolarını izleyip E-Sınav modülünden sınav çözüp ehliyet sınavına girmeden kendinizi test edip sınav başarı oranınızı %100 artırabilirsiniz.

Bursa D Otobüs Ehliyet Belgeleri

Bursa D Otobüs Ehliyet Belgeleri

Bursa da bulunan Sürücü Kursumuzda sizlere Bursa D Otobüs Ehliyet Belgesi, Bursa D1 Minibüs Ehliyet Belgesi, Bursa DE Ehliyet Belgesi, Bursa D1E Ehliyet Belgesi hizmeti veriyoruz. Sizlerden Bursa da Sürücü Kursu arıyor ve kendinize uygun Bursa da En İyi Sürücü Kursuna ulaşmak istiyorsanız Emir Sürücü Kursu olarak sizleri kursumuza bekliyoruz. Sizler için Otobüs, Minibüs Ehliyet Belgelerini detaylı olarak listeledik;

D Otobüs Ehliyet Belgesi

D Otobüs / Minibüs Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

D Otobüs / Minibüs Ehliyeti; Otobüs kullanacaklara verilir.

[table “13” not found /]


D1 Minibüs Ehliyet Belgesi

D1 Minibüs Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

D1 Minibüs Ehliyeti; Minibüs : Minibüs kullanacaklara verilir.

[table “11” not found /]


D1E Minibüs Ehliyet Belgesi

D1E Minibüs Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

D1E Minibüs Ehliyeti; D1 sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 KG’ı geçen römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

[table “12” not found /]


DE Otobüs Ehliyet Belgesi

DE Otobüs Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

DE Otobüs / Minibüs Ehliyeti; D sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara ve azami yüklü ağırlığı 750 KG’ı geçen römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

[table “14” not found /]

Otobüs, Minibüs Ehliyet Belgelerimizi sizlere Heykel Ehliyet, Bursa Ehliyet, Osmangazi Ehliyet olarak da ulaşabilir ve hizmet veriyoruz.