Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyet Nasıl Alır?

Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyet Nasıl Alır?

Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyeti nasıl alır sorusu genellikle motosiklet tutkunu ve Motosiklet Ehliyet Belgesi almak isteyen Bursa Emir Sürücü Kursu adaylarımız ve Bursa Ehliyet Belgesi kursiyerlerimiz tarafından bizlere sıklıkla sorulan sorulardan birisidir.

Öncelikle bu soruya doğru bir cevap verebilmemiz ve yönlendirebilmemiz için Bursa Emir Sürücü Kursu adaylarımız ve Bursa Ehliyet Belgesi kursiyerlerimizin en B Otomobil Ehliyet Belgesi sahibi olmaları gerekiyor. B Otomobil Ehliyet Belgesi sahibi olup, Motosiklet Ehliyet Belgesi alacak kursiyerlerimiz için şartlarımızı size tablolu bir şekilde sıraladık.

Bunun ile birlikte sadece bizlere erişebilmek için Bursa Ehliyet Belgesi, Bursa Emir Sürücü Kursu kelimelerinin dışında da Bursa da Sürücü Kursu, Osmangazi de Sürücü Kursu, Heykel de Sürücü Kursu adayları gibi kelimelerden de erişim sağlanabiliyor. Bizler sizlerin başarısından ziyade topluma olumlu ve trafik kazalarından kaçınan risk oluşturmayacak sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

B Ehliyet belgesine sahip olup da A Motosiklet Ehliyet Belgesi, A1 Motosiklet Ehliyet Belgesi ve A2 Motosiklet Ehliyet Belgesi‘ne geçiş yapmak isteyen Bursa Emir Sürücü Kursu adayları için geçiş şartları aşağıdaki gibidir;

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A2 Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table “20” not found /]

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A1 Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table “21” not found /]

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table “19” not found /]