Motosiklet Ehliyeti olanlar Otomobil Ehliyeti Nasıl Alır?

Motosiklet Ehliyeti olanlar Otomobil Ehliyeti Nasıl Alır?

Motosiklet Ehliyeti olanlar Otomobil Ehliyeti nasıl alır sorusu genellikle otomobil sürmek isteyenler ve Otomobil Ehliyet Belgesi almak isteyen Bursa Emir Sürücü Kursu adaylarımız ve Bursa Ehliyet Belgesi kursiyerlerimiz tarafından bizlere sıklıkla sorulan sorulardan birisidir.

Öncelikle bu soruya doğru bir cevap verebilmemiz ve yönlendirebilmemiz için Bursa Emir Sürücü Kursu adaylarımız ve Bursa Ehliyet Belgesi kursiyerlerimizin en A Motosiklet Ehliyet Belgesi sahibi olmaları gerekiyor. A Motosiklet Ehliyet Belgesi sahibi olup, Otomobil Ehliyet Belgesi alacak kursiyerlerimiz için şartlarımızı size tablolu bir şekilde sıraladık.

Bunun ile birlikte sadece bizlere erişebilmek için Bursa Ehliyet Belgesi, Bursa Emir Sürücü Kursu kelimelerinin dışında da Bursa da Sürücü Kursu, Osmangazi de Sürücü Kursu, Heykel de Sürücü Kursu adayları gibi kelimelerden de erişilenebiliyor. Bizler sizlerin başarısından ziyade topluma olumlu ve trafik kazalarından kaçınan risk oluşturmayacak sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

A Motosiket Ehliyet, A1 Motosiklet Ehliyet veya A2 Motosiklet Ehliyet Belgemiz var peki B Otomobil Ehliyet Belgesine nasıl geçiş sağlarız, cevabı aşağıdaki tabloda…


[table “18” not found /]